آنیدای مخزن سوپر جاذب آب 50 درصد جذب آبی

آنیدای مخزنی

همان طور که در قسمت خصوصیات آنیدا مطرح شد، آنیدا را می توان به هر شکلی تولید کرد. یکی از محصولات ساخته شده و پر کاربرد آنیدای مخزنی است.
همان طور که در شکل فوق ملاحظه می فرمایید آنیدای مخزنی به صورت افقی در کنار ریشه سیفی جات، گل های تزئینی و سبزی ها قرار می گیرد. در واقع آنیدای مخزنی را در فاصله 10 سانتی تا 30 سانتی از سطح خاک قرار داده و لوله آبرسانی را به ورودی آنیدای مخزنی وصل می کنید.
آنیدای مخزنی استوانه ای به قطر تقریبی 25 سانتی متر و طول 1 متر می باشد که توانایی جذب آب و همچنین نگهداری آب به میزان 15 لیتر را در خود دارد.
آنیدای مخزنی-ذخیره کننده آب
در نتیجه گیاه هر وقت نیاز به آب داشته باشد از قسمت بالایی آنیدای مخزنی سیراب شده و آنیدا از تبخیر سطحی آب و هدر رفتن(فرار) آب در زمین جلوگیری می کند. لذا با توجه به این که آب لازم گیاه به طور دائم در کنار ریشه می باشد، تعداد دفعات آبیاری نیز کاهش می یابد.

همان طور که در شکل مشخص شده است نصب آنیدای مخزنی کار ساده است و نیاز به کارگر حرفه ای ندارد. با توجه به عمر نامحدود آنیدا تنها مراقبت از آن، در هنگام حمل و نقل می باشد. این محصول به دلیل شکننده بودن باید به دقت نصب شود و فشار زیاد به آن وارد نشود. هر چند که آنیدا در اثر شکست خاصیت خود را از دست نمی دهد ولی از حالت آنیدای مخزنی خارج می شود.

آنیدای مخزنی را علاوه بر سیفی جات برای گیاهان نیز می توان استفاده کرد. می توانید از این قسمت توضیحات آنیدای مخزنی برای گیاهان را مشاهده فرمایید.
جهت اطلاعات بیشتر و همچنین سفارش محصول با ما تماس بگیرید.